Fluke Drukkalibrator(20 bar)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De complete oplossing voor drukkalibratieDe Fluke 718-serie drukkalibrators (omvat 4 modellen) biedt een totale drukkalibratie-oplossing voor transmitters; meters en schakelaars. Deze compacte drukkalibratie-oplossing is ongeveer tweederde kleiner dan vergelijkbare instrumenten en weegt slechts één kilogram. De unieke; gemakkelijk te reinigen pomp is beschermd tegen beschadiging en kan zonder te demonteren worden gereinigd; zelfs in het veld.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-718 300G Pressure Calibrator (20 bar) |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Elektrimõõteriistad Protsessikalibraator
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9026 2020 00 |
| ETIM | EC001890 |
| Kanalite arv | 1 |
| Näidik | Digitaalne |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 0 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0.024 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 0 Ohm |
| Pingeväljund 0 mV … 100 mV | No |
| Väljundvool 0 mA … 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD | No |
| Termopaari liik B | No |
| Termopaari liik E | No |
| Termopaari liik J | No |
| Termopaari liik K | No |
| Termopaari liik L | No |
| Termopaari liik N | No |
| Termopaari liik R | No |
| Termopaari liik S | No |
| Termopaari liik T | No |
| Termopaari liik U | No |
| Pingeväljund 0 V … +/- 300 mV | No |
| Pingeväljund 0 V … 3 V | No |
| Pingeväljund 0 V … 15 V | No |
| Toide (transmitter simulator) 0 mA … 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD Ni1000 | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.