Fluke Drukkalibrator met twee sensoren, 2,48 bar, 20 bar
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-721-3603 Dual Sensor Pressure Calibrator, 2.48 bar, 20 bar |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Elektrimõõteriistad Protsessikalibraator
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9026 2020 00 |
| ETIM | EC001890 |
| Kanalite arv | 2 |
| Näidik | Digitaalne |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 30 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0.024 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 0 Ohm |
| Pingeväljund 0 mV … 100 mV | No |
| Väljundvool 0 mA … 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD | Yes |
| Termopaari liik B | No |
| Termopaari liik E | No |
| Termopaari liik J | No |
| Termopaari liik K | No |
| Termopaari liik L | No |
| Termopaari liik N | No |
| Termopaari liik R | No |
| Termopaari liik S | No |
| Termopaari liik T | No |
| Termopaari liik U | No |
| Pingeväljund 0 V … +/- 300 mV | No |
| Pingeväljund 0 V … 3 V | No |
| Pingeväljund 0 V … 15 V | No |
| Toide (transmitter simulator) 0 mA … 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD Ni1000 | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.