Fluke Draagtas (Fluke 1750/1760)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CS1750/1760 Soft Case (Fluke 1750/1760) |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Töökoja masinad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
4202 1299 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 191 mm |
| Mudel | Kott |
| Kõrgus | 343 mm |
| Sügavus | 495 mm |
| Materjal | Kangas |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.