Fluke AC-stroomtangprobe
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De Fluke i800 AC-stroomtang is ontworpen voor gebruik met multimeters, recorders, veiligheidstesters enzovoort voor nauwkeurige AC-stroommetingen zonder dat het circuit hoeft te worden onderbroken. Deze breidt de stroommetingscapaciteit van een digitale multimeter uit naar 800 A AC. De stroomtang is compatibel met digitale multimeters die geschikt zijn voor geïsoleerde banaanstekkers van 4 mm (0,16 inch) en een AC-milliampèrebereik hebben.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I800 AC Current Clamp (800 A) |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-800 A |
| Klambri avamine | 54 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.