Fluke AC-stroomtang, 915 mm (36 inch)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De i3000s Flex is een AC-stroomtang die volgens het Rogowskiprincipe werkt. Hij kan gebruikt worden voor stroommetingen tot 3000 A bij gebruik in combinatie met oscilloscopen, recorders of dataloggers. Door de flexibele lichtgewicht meetkop snel en gemakkelijk te installeren op moeilijk bereikbare plaatsen.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I3000S FLEX-36 AC Flexible Current Clamp (3000 A), 915 mm |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 1-3000 A |
| Klambri avamine | 275 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.