Fluke 40A stroomtang (1750)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I40S-PR 40A Current Clamp (1750) |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-40 A |
| Klambri avamine | 15 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 300 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.