Fluke 3000A 24 inch, 4-pack iFlex® stroomtangen
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I17XX-FLEX3000/4PK Fluke-17xx iFlexi 3000A 24 IN, 4 Pack |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0-3000 A |
| Klambri avamine | 186 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.