weberfug 880
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Kuvaus
Koheselt kasutusvalmis, ühekomponentne vuugisilikoon nurkade hermetiseerimiseks ja deformatsioonivuukide tegemiseks basseinides ja basseinidega piirnevatel aladel. Sobib ka ühiskondlikesse duširuumidesse ja saunakeskustesse ning teistesse suure niiskuskoormusega kohtadesse.
Eelised:
Väga elastne
Hallituskindel
Spetsiaalne toode basseinidele
Sise- ja välistingimustes kasutatav
EMICODE EC 1 PLUSS
Kasutusjuhised:
Aluspind: Pind peab olema kuiv ja puhastatud õlist, rasvast ning segu jääkidest. Vuuk kraapida puhtaks. Ei sobi bituumeni, kummi, polüetüleeni ja tefloni peale. Teraspinnad töödelda roostetõrjega. Vabanev äädikhape võib söövitada töötlemata metalle (vask, raud, plii, tsink). Toode ei ole ülevärvitav. Heledatel toonidel võivad aldehüüde sisaldavad aurud põhjustada värvimuutust.
Tööprotsess: Liiteservad teipida, et vältida määrdumist. Nakkub hästi klaasi, emaili, keraamika jms-ga, kui pinnad on korralikult puhastatud. Alumiinium, anodeeritud alumiinium, roostevaba ja PVC – kasutada krunti weberfug 885. Imavad aluspinnad (betoon, krohv/pahtel, klinker, puit, kivi) – kasutada krunti weberfug 884. Tuubi otsik lõigata diagonaalselt, kanda vuuki silikoonipüstoliga. Vuugi vormimiseks kasutada seebivett.
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| TEKNISET TIEDOT | |
| Pealekandmise tööriist | Silikoonipüstol |
| Työskentelylämpötila | +5…+25 °C |
| Elastsus | 800 % |
| Temperatuuritaluvus | –60…+180 °C |
| Kuivumisaika | ca 3 ööpäeva |
| Kulunorm (6×6 mm vuuk) | ca 40 ml/jm |
| Pakkaus | 310 ml tuub (12 tk/karbis) |
| Säilyvyysaika | Kuivades tingimustes avamata pakendis vähemalt 18 kuud |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.










Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.