weber S-100 talvinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Kuvaus
Edut
- Kylmänkestävä
- Vahva
- Säänkestävä
- Muovi
- Lihtsalt paigaldatav
- Kvaliteetne
Käyttöohjeet
ENNE KASUTAMIST
Aluspind peab olema tugev, jäik ja stabiilne. Põranda, kõnnitee vmt konstutsiooni valamisel peab enne valutöid aluspinna hoolikalt tihendama. Silluste, postide jms valamisel tuleb veenduda, et raketised oleksid täpselt ehitatud ning betoneerimiseks piisavalt tugevad. Silmnähtavalt jäätunud ja jääga kaetud aluspindu ei või betoneerida.
TÖÖJUHISED
Väiksemate betoonitööde korral kantakse weber S-100 Talvine pinnale kelluga või valatakse vähehaaval segamisnõust. Suuremamahuliste tööde korral valatakse suurem kogus segu põrandale, pinnasele või raketisse segamisnõust või segumasinast. Kohe pärast segu paika panemist peab seda tihendama ning töötlema sobiva viimistlusastmeni. Värskelt valatud pinda võib tasandada kellu, terasliibi või rihtlatiga. Vuukide ja aukude täitmiseks kasutatakse kellut. Betoneerimistööde teostamisel järgida üldlevinud norme ja töövõtteid.
JÄRELHOOLDUS
Värskelt valatud/paigaldatud segu kaitsta tuule ja sademete eest. Võimaluse korral soojendada värsket betoonivalu kuni +10 C kraadini.
Tekniset tiedot
| Pakkaus | 25 kg; 1000 kg |
| Menekki | umbes 20 kg/m²/10 mm |
| Säilyvyysaika | 12 kuukautta valmistuspäivästä kuivassa paikassa ja suljetussa pakkauksessa. |
| Fraktsioon | 0…10 mm |
| Suositeltu kerroksen paksuus | min. 30 mm |
| Vedenkulutus | 2,2…2,5 L/25 kg |
| Käyttöaika | 2 tundi vee lisamisest |
| Käyttölämpötila | -10…+30 ºC |
| Tugevusklass | C 20/25 |
| Sideaine | Portlandsementti |
| Täyteaine | Liiv 0…10 mm |
| Lisäaineet | Töödeldavust ja ilmastikukindlust parandavad lisandid, vee jäätumispiiri alandavad lisandid |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.