Jatkojohto, Unica extend, 5 Schukoa, kytkimellä, USB tyyppi A+A, 3 m kaapeli, valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Unica |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Jatkojohto |
| Esteettinen nimi | Unica extend |
| Valvontalaitteen tyyppi | Verkkokytkin |
| Integraalisen pistokkeen tyyppi | 2 USB-tyyppi A 5 V DC, suurin kuormavirta: 2,4 A |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| USB-virtalähteen tyyppi | USB-tyyppi A + A |
| [Ue] nimellisjännite | 250 V |
| [In] Nimellisvirta | 16 A |
| Ulostulon napojen konfiguraatio | 2P + E |
| Ulostulon standardipoikkeama | Schuko |
| Lisätietoa pistorasiasta | Lastensuojelu |
| maksimikytkentäkapasiteetti | 16 A |
| Merkkivalo | Virran merkkivalo |
| Materiaali | PP (polypropeeni) |
| Pituus | 339 mm |
| Leveys | 57 mm |
| Syvyys | 40,5 mm |
| Pakkauksen tyyppi | Blister-kortti |
| Pistorasioiden lukumäärä | 5 |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| USB-porttien lukumäärä | 2 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 8,0 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 5,4 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 39,5 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 685,0 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | S04 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 24 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 30,0 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 40,0 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 60,0 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 17,8 kg |
| Pakkauksen tyyppi 3 | P06 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 96 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 77,0 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 80,0 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 60,0 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 79,7 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.