THORNeco TOM VF 2200 830/35/40/57/65 WH MWS
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | TOM VF 2200 830/35/40/57/65 WH MWS |
| Tuotemerkki | THORNeco |
| Kategoriat |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valkoinen |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 79 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Suojausaste (IP) | IP66 |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2200 lm |
| Valgusti tõhusus | 110 lm/W |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.