Sylvania INVERTO SURFACE WW EB SILVER
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Inverto Surface WW Eb Silver
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | INVERTO SURFACE WW EB SILVER |
| Tuotemerkki | Sylvania |
| Kategoriat |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 9900 00 |
| Leveys | 110 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 162 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 16 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1566 lm |
| Valgusti tõhusus | 98 lm/W |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.