S&P TD-500/160 3V (220-240V 50/60) N8
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | TD-500/160 3V (220-240V 50/60) N8 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Kanali-juurdluseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 0.053 kW |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Pituus | 295 mm |
| Kere materjal | Muovi |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IP44 |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Kere läbimõõt | 212 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 562.636 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 488.717 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 127.5 m³/h |
| Rõhk 2 | 75 Pa |
| Rõhk 3 | 200 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Ei |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Kyllä |
| Kanali läbimõõt | 157 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 60 °C |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Alalisvoolumootor | Ei |
| Reverseeritav poolus | Ei |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | Kyllä |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Ei |
| Kahekiiruseline mootor | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.