S&P TD-500/150 ECOWATT (90-260V 50/60Hz)
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | TD-500/150 ECOWATT (90-260V 50/60HZ) NE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Kanali-juurdluseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 0.05 kW |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Pituus | 295 mm |
| Kere materjal | Muovi |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IP44 |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Kere läbimõõt | 200 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 567 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 444.759 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 15 m³/h |
| Rõhk 2 | 125 Pa |
| Rõhk 3 | 275 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Ei |
| Kanali läbimõõt | 147 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 60 °C |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Alalisvoolumootor | Kyllä |
| Reverseeritav poolus | Ei |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | Kyllä |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Ei |
| Kahekiiruseline mootor | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.