S&P PER-500 W
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | PER-500 W |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Õhuvõred ja difuusorid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 9000 00 |
| ETIM | EC011360 |
| Väri | Harmaa |
| RAL-number | 7035 |
| Pintakäsittely | Muul viisil |
| Materiaali | Muovi |
| Kanali nimilaius | 500 mm |
| Kanali nimikõrgus | 500 mm |
| Servomootor, seadistatav | Ei |
| Sisseehitatud aknaga | Ei |
| Esikülje laius | 548 mm |
| Esikülje kõrgus | 548 mm |
| Mahu säte | Ei saatavilla osoitteesta |
| Vertikaalsed ribid | Ei |
| Ribide kaksikrida | Ei |
| Kuul(klapp)kaitsega | Ei |
| Ümara õhukanali jaoks | Kyllä |
| Kanali läbimõõdule | 500 mm |
| Õhuvoo struktuur, seadistatav | Ei |
| Siseosade / resti paigaldamine | Varjatud kruvi |
| Termostaatiliselt seadistatav | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.