S&P HCBB/4-630/H- *230V 50*
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | HCBB/4-630/H-A (230V50HZ) V5 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Väri | Roheline |
| Leveys | 800 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Hügrostaat | Ei saatavilla osoitteesta |
| Žalusii | Ei saatavilla osoitteesta |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 16716.1 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 14541.8 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 10688.9 m³/h |
| Rõhk 2 | 100 Pa |
| Rõhk 3 | 225 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Ei |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Ei |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Ei |
| Ajastin | Ei saatavilla osoitteesta |
| Koos tagasivooluklapiga | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.