S&P EP-9N *400V 50* VE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | EP-9N (400V 50) VE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Õhusoojendid (otse- ja kaudküte)
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8516 2991 00 |
| ETIM | EC010534 |
| Liigkuumenemiskaitsega | Kyllä |
| Võimsusastmete arv | 2 |
| Ruumi temperatuuriregulaatoriga | Kyllä |
| Õhu vooluhulk | 800 m³/h |
| Toitepinge | 400 V |
| Küttevõimsus | 9-45 kW |
| Ventilatsiooni asukoht | Kyllä |
| Kuivseadistus | Ei |
| Välistermostaadi tarvik | Ei |
| Taimerlüliti | Ei |
| Õhuvooliku tarvik | Ei |
| Koos ventilaatori juhtseadmega | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.