S&P CBT-60 N LG270
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CBT-60 N LG270 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimellisvirta | 1.09 A |
| Leveys | 332 mm |
| Korkeus | 375 mm |
| Syvyys | 258 mm |
| Võimsustarve | 0.18 kW |
| Kere materjal | Alumiini |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sobib väliskasutuseks | Ei |
| Termokaitsega | Ei |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 120 °C |
| Ühendatav toitepinge | Muul viisil |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Kere materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Tiiviku materjal | Alumiini |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Kere pinnakaitse | Kaetud |
| Tiiviku pinnakaitse | Kaetud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | Ei |
| Ühekiiruseline mootor | Kyllä |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Sagedus |
| Tagasitõmbe sulgur | Ei saatavilla osoitteesta |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 3000, 2 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) | 361 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 315 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) | 254 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) | 196 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (1000 Pa (staatiline) | 111 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (10000 Pa (staatiline) | 400 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | Ei |
| Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel | 110 mm |
| Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel | 60 mm |
| Kanali nimilaius, jaotuspoolel | 110 mm |
| Kanali nimikõrgus, jaotuspoolel | 110 mm |
| Akustiline võimsus sagedusel 63 Hz | 54 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 125 Hz | 52 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 250 Hz | 72 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 500 Hz | 82 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 1000 Hz | 73 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 2000 Hz | 74 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 4000 Hz | 66 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 8000 Hz | 56 dB |
| Tiiviku mudel | Otse avaneb |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.