S&P CADB-HE-D 04 LH ECOWATT VE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CADB-HE-D 04 LH ECOWATT N8 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Mitte-eluruumide soojustagastusseadmed
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC011286 |
| Korkeus | 375 mm |
| Võimsustarve | 0.128 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Külmakaitseahelaga | Kyllä |
| Pituus | 1520 mm |
| Kere materjal | Teras, kaetud |
| Soojuse tagastus | Ristine-vastuvoolu seade |
| Mootori liik | Electronically commutated (EC) |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Pöörlemiskiiruse/sageduse reguleerimisega | Kyllä |
| Katuseplaadiga | Kyllä |
| Koos kondensaadi dreeniga | Kyllä |
| Kanali siseühenduse nimiläbimõõt | 200 mm |
| Kanali välisühenduse nimiläbimõõt | 200 mm |
| With constant volume flow control | Kyllä |
| Pideva rõhureguleerimisega | Kyllä |
| Max. air volume at 100 Pa | 469.453 m³/h |
| Max. air volume at 150 Pa | 440.146 m³/h |
| Max. air volume at 200 Pa | 408.84 m³/h |
| Max. air volume at 250 Pa | 375.84 m³/h |
| Max. air volume at 300 Pa | 343.533 m³/h |
| Ümberlülitussüsteem | Kyllä |
| Jahutusspiraali tüüp | Ei saatavilla osoitteesta |
| Ühendatav toitepinge | 1 x 230 V AC |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Ei |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | Ei |
| Soojuslik tõhusus (kasutegur) | 92.5 % |
| Koos möödavooluga | Kyllä |
| Ventilaatori liik | Otsene |
| Koos tugiraamiga | Kyllä |
| Seadme asend | Sisekasutus |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.