S&P CAB-PLUS 125 (230V 50/60) VE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CAB-PLUS 125 (230V 50/60) VE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011534 |
| Leveys | 395 mm |
| Korkeus | 255 mm |
| Võimsustarve | 0.057 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Pituus | 411 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IP44 |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 281 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 217.602 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 103.615 m³/h |
| Rõhk 2 | 50 Pa |
| Rõhk 3 | 125 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Kyllä |
| Õhu suurim temperatuur | 40 °C |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Alalisvoolumootor | Ei |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | Ei |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Ei |
| Kahekiiruseline mootor | Ei |
| Kanali läbimõõt imemispoolel | 125 mm |
| Kanali läbimõõt väljalaske poolel | 125 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.