S&P Badkamerventilatoren, EB-100N S 230V50
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | EB-100N S 230V50 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Väri | Valkoinen |
| Leveys | 157 mm |
| Korkeus | 179 mm |
| Võimsustarve | 0.029 W |
| Siseläbimõõt | 98 mm |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | Muul viisil |
| Žalusii | Ei saatavilla osoitteesta |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 101.682 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Kyllä |
| Koos tagasivooluklapiga | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.