Kestävä – keinukytkin, kaksisuuntainen, ruuviton – valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Tuotesarja | Robust |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Keinukytkin |
| Laitteen esitystapa | Mekanismi kiinnityskehyksellä |
| Värisävy | valkoinen |
| Määrä per sarja | 5-osainen sarja |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Vorm | Ümmargune lüliti |
| Toimilaite | Keinukytkin |
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Kytkimen toiminto | 2-suunaline |
| Kytkinmalli | [6/1] |
| Nimellisvirta | 16 A juures 250 V AC |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| Silmukkaliittimien määrä | 2 |
| Kiinnitysliittimen kapasiteetti | 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n joustavalle kaapelille/kaapeleille 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n kiinteälle kaapelille/kaapeleille |
| Materiaali | PC/ABS |
| Lukitustapa | klambrite komplektist : sisestage |
| Asennussyvyys | 20 mm |
| Korkeus | 71 mm |
| Leveys | 88 mm |
| Ulostulon syvyys | 13 mm |
| Tuotteen yhteensopivuus | Tarnitakse koos Robust raamiga |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Standardit | EN 60669-1 |
| Laatumerkinnät | CE |
| Tuotesertifikaatit | NEMKO SEMKO FIMKO |
| IP-suojausluokka | IP20 myös ilman näkyviä osia |
| IK-suojausluokka | IK09 vastavad EN 62262 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 3000 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 7,000 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 9,000 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 71,000 g |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.