Robust – peitekehys – 2-osainen – valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Robust |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 2 paikkaa |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9010) |
| Määrä per sarja | Sarja 1 |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Materiaali | PC/ABS |
| Standardit | EN 60669-1 IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | FIMKO NEMKO SEMKO |
| IK-suojausluokka | IK09 vastavad EN 62262 |
| Korkeus | 181 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Syvyys | 16 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 2,000 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 13,900 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 19,000 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 56,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 5 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 13,400 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 18,900 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 12,400 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 346,000 g |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.