Push-button, Exxact, 2-way with lamp screwless, white
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Painike |
| Laitteen käyttötarkoitus | Ohjaus |
| Teknologiatyyppi | Sähkömekaaninen |
| Määrä per sarja | 5-osainen sarja |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen esitystapa | Mekanismi kiinnityskehyksellä |
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| valinnainen kiinnitystapa | kiinnityssarjasta : aseta ruuveilla : vipu |
| Heilurinuppien määrä | 1 |
| Kytkimen toiminto | 1-pooluseline 2-suunaline |
| Kytkinmalli | [6T] |
| Paikallinen signaali | punane LED – 0.5 mA |
| [Ue] nimellinen käyttöjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Verkon tyyppi | AC |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| silmukkapäätteet | 2 |
| Kiinnitysliittimen kapasiteetti | 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n joustavalle kaapelille/kaapeleille 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n kiinteälle kaapelille/kaapeleille |
| väri | valkoinen (RAL 9003) |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Korkeus | 71 mm |
| Leveys | 71 mm |
| Asennussyvyys | 15 mm |
| Ulostulon syvyys | 18 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Standardit | EN 60669-1 |
| Tuotesertifikaatit | NEMKO SEMKO CE FIMKO |
| IP-suojausluokka | IP20 IP44 lisätiivistesarjan kanssa |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 7 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 7 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 4 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 64 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 5 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 8,6 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 11,9 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 17 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 369 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | CAR |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 60 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 27,2 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 24,8 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 35 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 5 kg |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.