Pistorasia, New Unica, mekanismi, 2P, 16A, Schuko, suojalaitteella, ruuvittomat liittimet, kiiltävä, käsittelemätön, valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | New Unica |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Pistorasia-lähtö |
| Laitteen esitystapa | Mekanismi |
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Pistorasioiden lukumäärä | 2 |
| Ulostulon napojen konfiguraatio | 2P + E |
| Ulostulon standardi | CEE 7/3 |
| Ulostulon standardipoikkeama | Schuko |
| Ulostulostandardin kuvaus | Sivuttaismaadoitus |
| Maadoituskaapelin asento | 45° maadoituskoskettimella |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Käyttöolosuhteet | Ruumide sees |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen käyttötarkoitus | Virtalähde |
| Kannen tyyppi | Lapsisuojattu |
| [Ue] nimellisjännite | 250 V |
| Verkon tyyppi | AC |
| Verkon taajuus | 50/60 Hz |
| Moduulien lukumäärä | 4 moduulia |
| Kiinnitystapa | Kiinnitettävä |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| Kaapelin poikkipinta-ala | 0…2,5 mm² kaapeli(t), 2 – kaapelin jäykkyys: taipuisa 0…2,5 mm² kaapeli(t), 2 – kaapelin jäykkyys: jäykkä |
| Minimikuormitusvastus | 100 toimintoa 1,25 In ja 1,1 Un , cos phi = 0,6 |
| Sähköinen kestävyys | 5000 tsüklid , cos phi = 0,8 |
| Eristysvastus | > 5 MOhm jännitteellä 500 V |
| Dielektrinen lujuus | 2000 V |
| Materiaali | PC: mehhanismi kate PC (polükarbonaat) GF10 FR: korpus |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Määrä per sarja | sarja 1 DIY-pakkaus |
| Standardit | IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | SEMKO DEMKO EAC |
| Asennussyvyys | 30 mm |
| Syvyys | 39,4 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Nettopaino | 0,075 kg |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Kestävyys kemikaaleille | Kestävä alkoholille (70 %) Kestävä alkoholille (96 %) Kestävä A-maitohapolle Kestävä laimennetulle kvaternaariselle ammoniumille Kestävä laimennetulle valkaisuaineelle Kestävä laimennetulle ammoniakille Kestävä saippuavedelle Kestävä kristallinpuhdistusaineelle Kestävä vetyperoksidille 10 tilavuutta Kestävä heksaanille |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Ympäristön käyttölämpötila | −5…35 °C |
| Säilytyksen ympäristön lämpötila | −5…50 °C |
| IK-suojausluokka | IK04 |
| IP-suojausluokka | IP21D |
| Ympäristöominaisuudet | Asetoni Valkaisuaine UV-säteilynkestävä Bensiini Öljy Alkoholi Ikkunanpesuneste Nestesaippua |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 4 400 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 4,500 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 9,000 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 77,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 10 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 8,500 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 22,500 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 28,500 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 916,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | S03 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 40 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 40 000 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 4,080 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.