PHILIPS TForce Core LED HPL 13W E27 827 FR
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Signify
I.B.R.S. / C.C.R.I. Numéro 10461
5600 VB Eindhoven, The Netherlands
Email: Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TForce Core LED HPL 13W E27 827 FR |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 13W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1617388 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 13 W |
| Valgusvoog | 1800 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 264
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.