PHILIPS RC530Z EP WH SET ( 2PCS)
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Architects need a lighting solution that matches the interior architecture of the space they are enhancing. They want a light line with elegant proportions and high light levels that offers maximum design freedom. Philips TrueLine is a flexible linear luminaire for indoor office applications that offers excellent quality with the promise of future-proof upgrades.Specifiers need luminaires that save energy, at the same time as providing the right level of light. TrueLine recessed meets both these sets of requirements. Not only is it compliant with the WELL Building Standard for Light, TrueLIne recessed is rated UGR
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | RC530Z EP WH SET ( 2PCS) |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 9900 00 |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pituus | 42 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.