PHILIPS PV Xt Q 150W SON
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PV Xt Q 150W SON |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Ballastid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8504 1080 00 |
| Kaitseklass | Puudub |
| Laius | 90 mm |
| Mudel | Elektrooniline |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kere | Plastkere |
| Sobib lambi võimsusele | 150 W |
| Tõmbetõkisega | No |
| Pikkus | 150 mm |
| Sobib lambi tüübile TC-D | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DD | No |
| Sobib lambi tüübile TC-L | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DEL | No |
| Sobib lambi tüübile TC-TEL | No |
| Sobib lambi tüübile T7 | No |
| Sobib lambi tüübile T16 | No |
| Sobib lambi tüübile T26 | No |
| Sobib lambi tüübile T-R | No |
| Sobib lambi tüübile TC-T | No |
| Sobib lambi tüübile TC-S | No |
| Sobib lambi tüübile HI | Yes |
| Nimipinge | 208-277 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Sobib lambi tüübile HM | No |
| Sobib lambi tüübile HS | No |
| Sobib lambi tüübile LS | No |
| Sobib lambi tüübile T16-R | No |
| Sobib lambi tüübile T38 | No |
| Sobib lambi tüübile TC-F | No |
| Sobib lambi tüübile TC-QEL | No |
| Sobib lambi tüübile TC-SEL | No |
| Sobib lambi tüübile T-U | No |
| Sobib võimsusele (1 lamp) | 150 W |
| Multiwatt mudelelile | No |
| Lampide arv | 1 |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | No |
| Reguleerimine, DALI | No |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.