PHILIPS MASTER SON PIA Plus 70W E27
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | MASTER SON PIA Plus 70W E27 |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
Kõrgrõhu naatriumlambid E27 pirnid E27 naatriumaurulambid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 3220 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
473312 |
| Malli | Opaal, opaalklaas |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 6000 lm |
| Kogupikkus | 152 mm |
| Halkaisija | 70 mm |
| Valgusefektiivsus | 83.33 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Kyllä |
| Värvustemperatuur | 1900 K |
| Lambi võimsus | 72 W |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.