PHILIPS LED-lamp/Multi-LED – BR/R LED
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Kuvaus
Ściemniane lampy LED BR firmy Philips z technologią AirFlux zapewniają miękkie, rozproszone światło i płynne przyciemnianie w celu ograniczenia efektu olśnienia. Smukła, lekka konstrukcja jest idealna do oświetlenia typu downlight.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | PILA LED 40W P45 E14 WW P45 FR ND |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 85 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pituus | 84 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5.5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Ei |
| Beam angle | 150 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 3800
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.