PHILIPS LED-lamp/Multi-LED – BR/R LED
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Kuvaus
Philips BR Dimmable LED Lamps with AirFlux technology provide a soft, diffused level of light and smooth dimming to reduce glare. The sleek, lightweight design is ideal for downlighting.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | PILA LED 50W GU10 CW 60D ND 1CT/10 |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 4000K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
422043 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 76 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pituus | 54 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 360 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | Ei |
| Beam angle | 60 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 4030
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.