PHILIPS DN142B 20S/840 PSU-E WR
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Kaubaalus: 6 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | DN142B 20S/840 PSU-E WR |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 1940 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 19.2 W |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.