PHILIPS CorePro LEDLuster ND 2.2-25W P45 E14 FRG
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Featuring a classic heritage design, these filament LED candle combines the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of long-lasting LED technology. The LED candle bulb, a very easy choice for people who are looking for a retrofit LED replacement, the LED candle provides 90% energy savings compared with conventional lamps. CorePro Glass LED bulbs provide excellent quality of light for stairway lighting. The LED candle bulb offers a lifetime of 15,000 hours to reduce maintenance costs.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CorePro LEDLuster ND 2.2-25W P45 E14 FRG |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
387383 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 113 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pituus | 80 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.2 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.