PHILIPS CorePro LEDBulbND17-150W E27 A67 827 CLG
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 540 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Featuring a classic heritage design, these filament CorePro LED bulbs combine the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of the long-lasting LED technology. A very easy choice for people who are looking for a retrofit LED replacement, these high lumen LED bulbs provide 90% energy savings compared with conventional light bulbs. CorePro LED High Lumen bulbs provide excellent quality of light. Energy-saving LED lighting that offers a lifetime of 15,000 hours to reduce maintenance costs.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CorePro LEDBulbND17-150W E27 A67 827 CLG |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
374867 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 70 mm |
| Valgusefektiivsus | 144 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pituus | 121 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Klaasi kate | Väritön |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 17 W |
| Valgusvoog | 2452 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.