PHILIPS BY100Z BR L215
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CoreLine Value High-bay is the right choice for projects where essential specification and ease of installation are key. It comes with a trusted, high light quality, good service lifetime, energy savings and less maintenance. CoreLine Value High-bay delivers clear benefits for the installer too. The luminaire can be installed on the existing grid, and electrical connection is straightforward – there is no need to open the luminaire for installation and the external IP65 connector makes things easy to handle. A selection of optional accessories are available, including reflectors and a bracket to further increase installation flexibility.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BY100Z BR L215 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 50 mm |
| Kõrgus | 208.7 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 236 mm |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.