Aurinkopaneeli (täysmusta) CS3L-365MS
SKU: a36c7a6d7c33
Projektimyynti
  • Tarjous 3 työpäivän sisällä.
  • Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Lisää tallennettuihin tuotteisiin
SKU: a36c7a6d7c33 Kategooriad: , , Bränd:
Kuljetus
Logistiikka
Takuu
Kuvaus
Suurus: 1765 x 1048 x 35mm
Raami värvus: must
Võimsus: 365W
Tüüp: monokristall
Klaasi paksus: 3,2mm