OSRAM SPECIAL T 10 W 240 V E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Incandescent lamps, tubular shape. Areas of application: Baking ovens. Domestic baking ovens.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPECIAL T 10 W 240 V E14 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 pirnid E14 hõõglambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2290 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 714467 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E14 |
| Valgusvoog | 30 lm |
| Kogupikkus | 56 mm |
| Läbimõõt | 25 mm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Lambi võimsus | 10 W |
Pakend: 2 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.