OSRAM SIRIUS HRI 280W RO
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Long lifetime. Easy lamp replacement. Product family features: Lightweight and compact reflector lamps with ECG. High luminance through very short arc and high pressure. Produces brilliant light effects. Stable light output over the entire lifetime. Approved by leading moving lighting fixture companies. Areas of application: Concert lighting. Club & Disco.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SIRIUS HRI 280W RO (ROBE) 2X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 11500 lm |
| Kogupikkus | 0.9 mm |
| Läbimõõt | 51 mm |
| Lambi pinge | 70 V |
| Värvustemperatuur | 7800 K |
| Lambi võimsus | 280 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.