OSRAM LINEARlight FLEX® DIFFUSE Side White -G1-865-06 (CS à 1 PCE)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
LED modules voor professionele en industriële toepassingen. Productkenmerken.
- Diffused light lines without visible spots
- Flexible and cuttable module to support design freedom
- Long operational length per single power feed possible (up to 6m)
- Ideal for luminaire designs
- Extra strong self-adhesive backside for easy mounting
- 24 V technology for easy dimensioning
- Recommended in system use with OPTOTRONIC
- Increased reliability due to single piece reel-to-reel technology
- Dimmable with PWM technology
Productvoordelen.
- IP67 protection with high performance silicone
- Reliable connection over long periods of time: IP67 connector with built-in protection against liquids penetrating through the wires into the LED strip
- Outdoor use possible: UV and salt mist resistant (UV acc. to ISO 4892-2 – Method A, salt mist acc. to IEC 60068-2-52 severity 1)
Toepassingsgebieden.
- Individual and customized luminaires
- Organic shaped luminaires
- Architectural Integration – e.g. coves, walls
- Object integration – e.g. handrails
- Signage and illuminated advertising
.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight FLEX® DIFFUSE Side White -G1-865-06 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Laius | 11 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 6000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 14 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 7.2 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 350 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.