OSRAM LEDriving CUBE MX240-CB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Considerable foresight on dark country roads, forest paths, off the beaten tracks, off-road and on-road- this can be achieved with the OSRAM LEDriving Cube MX240-CB. With its 16 powerful, high-performance long-life LEDs, the OSRAM LEDriving Cube MX240-CB has a range of up to 430 meters and thus offers the driver impressive foresight on-road and off-road. Even in dim light and reduced visibility due to external environmental influences, the OSRAM LEDriving Cube MX240-CB with up to 6000 Kelvin can provide conditions similar to daylight. The power package with up to 4000 lumens of luminosity scores with highest optical efficiency and homogeneous light distribution. This results in the possibility of an improved view for you and the improved visibility of your vehicle by other road users, and consequently also increased safety on-road and off-road.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDriving® Cube MX240-CB 12/24V 70/1.5W 430m long light beam 4000lm ECE (Ref. 50) |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8512 2000 00 |
| Laius | 169 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 241 mm |
| Kõrgus/sügavus | 49 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 12-24 V |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Valgusvoo nurk | Eriti kitsas valgusvoo nurk 5-10° |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Süsteemi võimsus | 70 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Valgusti tõhusus | 57 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.