OSRAM LEDinspect PRO SLIMLINE 280 LEDIL103
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
A premium inspection light, specially-developed for the complex maintenance and repairs you tackle every day, reinvents light, turning it into a functional tool for your garage. LEDinspect® PRO enhances visibility with advanced LEDs that deliver exceptional luminosity. Each unique light design reflects an understanding of professional applications and supplies light precisely where you need it. Features; Luminance: 280 lm (high) and 70 lm (low), Battery status display, Protection class: IP42 / IK06, Premium OSRAM quality with slim design, Long lifetime thanks to powerful long-lasting LEDs. Benefits; Excellent illumination for all types of professional inspection and maintenance, Rechargeable 2,000 mAhLi-ion battery, charge via USB port & DC/AC (with charging cable), Easy-to-grip and dirt-resistant surface.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinspect PRO SLIMLINE 280 LEDIL103 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8513 1000 00 |
| Laius | 37 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 284 mm |
| Kõrgus/sügavus | 26 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3.4 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Süsteemi võimsus | 3.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 280 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.