OSRAM BoxLED® L Plus G3 765 G3
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Uniform illumination thanks to optimized elliptical lenses. Click and Play: quick and easy click-in of the LED modules, no tools needed. Dimming capability: 1…10 V, DALI and DMX methods. Very long lifetime: up to 50,000 h (L70/B50). 5 year guarantee. Product family features: Connected with flexible cables. Type of protection (modules): IP66/IP68. Single bin LEDs for all CCTs. Consistent white light: < 3 SDCM. CE marked, ENEC certified, UL recognized component. Areas of application: Permanent outdoor use in enclosed light boxes. Signage and illuminated advertising. Illumination of single and double-sided light boxes. Cove lighting. Equipment / Accessories: Several types of OPTOTRONIC® 12 V LED drivers available. Mounting profile BX-MP.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BoxLED® L Plus G3 765 G3 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-moodulid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 16 mm |
| Pikkus | 4960 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Lambi pinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Valgusvoog | 530 lm |
Pakend: 1 | Karp: 5 | Kaubaalus: 210
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.