OSRAM BA-M-CP-840-24-G5
SKU: 6def0cba06a8
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 30 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Tagab lineaarset valgustust. Sobib kompaktseks paigaldamiseks arhitektuurilistes projektides/süsteemides, kus on vaja ühtlast valgustust. Kiirgab 4000 K neutraalset valget valgust. 24 V DC sisend, töötab püsipingesüsteemis. Pikkus umbes 840 mm, minimaalne laius tihedaks paigaldamiseks (kontrollige täpseid tehnilisi andmeid). Korpus on vastupidav, kuid paindlik. Mõeldud integreerimiseks lineaarsetesse profiilidesse – paigaldamine on võimalik vastavalt seadistusele. Võimsustarve ~13 W. Valgusvoog: ~1250 lm nominaalne +/- tolerantsi vahemik sõltub voolu püsivusest/soovitatavatest tingimustest. Tehnilised märkused: – Tootekood BA-M-CP-840-24-G5.-Tõhusus tavaliselt keskmine (u. ~96 lm/W).-Värviesitus CRI ~80 või kõrgem, varieerub temperatuuritegurite mõjul lõppkasutuse korral (andmed ei ole kontrollitud äärmuslikes keskkonnatingimustes).-IP-klass pole kättesaadavas URL-allikas täpsustatud/pole lühikokkuvõttes/tootelehel juurdepääsu hetkel esitatud (kontrollige enne välistingimustesse paigaldamist).