OSRAM BA-L-CP-810-24-G5
SKU: c59a1f649aeb
Projektimyynti
  • Tarjous 3 työpäivän sisällä.
  • Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 15 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Lisää tallennettuihin tuotteisiin
Kuljetus
Logistiikka
Takuu
Kuvaus
BA-L-CP-810-24-G5 töötab osana modulaarse valgustuse komplektist, mida kasutatakse lineaarses valgustuses kohandatud süsteemides. Kavandatud tagama ühtlase valgustuse kogu pikkuses – integreerub puhtalt ühilduvate toiteallikatega ja esteetilise paigaldusega. Töötab 24 V alalisvoolu sisendiga. Elektrilised spetsifikatsioonid seavad esikohale efektiivsuse. Valgusribal on koormuse tingimustes stabiilne energiatarbimine, stressitestide käigus ei ole seni täheldatud märgatavat vilkumist. Füüsiliselt paindlik, hea painde raadius – ei ole kalduv pragunema korduva käsitsemise järel, kuid kleepuv tagakülg võib kuumuse mõjul halveneda. Ribade laius on umbes 8 mm. Kogupikkus on 810 mm/32″. Valgustustihedus ei ole liiga suur – LED-ide vahekaugus takistab ülekuumenemist – see on oluline pikaealisuse seisukohast, kui õhuvool võib olla piiratud. Toores andmed: nimipinge: 24 V DC, voolutarbimine: ~0,4 A (sõltub), LED-ide vahekaugus umbes: iga ~30 mm, laius: 8 mm, võimsus 9,6 W/m (standardkasutus), kleeplindi tüüp ebaselge – ühenduskohtades võib vaja olla täiendavat kleeplinti, lõikamisjooned on märgitud ~100 mm järel, et saaks teha kohandatud lõikeid, maksimaalne töötemperatuur >+50 °C, piirväärtuste analüüsi tulemused oodatakse.
Tuotteen kunto Uusi
Valmistajan nimi BA-L-CP-810-24-G5
Tuotemerkki OSRAM
Kategoriat
Kerge lint-/voolik/riba
Lisätietoa
Valitse pakkaus
Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.
Ole esimene, kes hindab toodet “OSRAM BA-L-CP-810-24-G5”
Recently viewed
Tuote Hero Pieni pöytätabletti 399022101 Rubin 13V viemärin tuuletus savipunainen
Katso lisää Tällä tuotteella on useita variantteja. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla
Putkikiinnike
ryhmän pääkuva000000368621737709254
weber 3935 Profiil 281 6mm.png