LEDVANCE WORKLIGHTS BATTERY 10W 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mobile battery powered worklight. Product features: Worklight with swiveling head. Battery discharge time: up to 4 h. Battery rechargeable via USB cable. Product benefits: Energy savings of up to 80% compared to halogen lamp worklights. Independent of power supply due to battery technology. Areas of application: Renovation. Garages. Basement. Workshops. Equipment / Accessories: USB charging cable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHTS BATTERY 10W 4000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 206 |
| Kõrgus | 276 |
| Sügavus | 276 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK05 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 800 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.