LEDVANCE WORKLIGHT VALUE FLEX 2x30W 865
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Flexible, portable worklight with adjustable lamp heads in value class. Product features: Worklight with 270° vertical and 180° horizontal swiveling head. Each of the two luminaire heads can be switched on and off individually. Type of protection, luminaire head and housing: IP65, Type of protection, plug: IP44. Product benefits: Portable worklight for flexible applications. Individually adjustable light. Areas of application: Renovation. Garages. Workshops. Basement. Equipment / Accessories: 1,5m power cable for flexible installation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHT VALUE FLEX 2x30W 865 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 194 |
| Kõrgus | 304 |
| Sügavus | 304 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Efektiivne valgusvoog | 6450 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.