LEDVANCE Vintage 1906® PenduLum PRO Gold
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Indoor pendant luminaires in vintage style. Product features: Reduced industrial design. Made of classic materials. Special vintage appeal when combined with 1906 LED and halogen lamps. Flexible mounting options: leash principle. Available in various colors. Product benefits: Flexible lighting thanks to countless mounting possibilities. Made of solid aluminum with high-quality appearance. Semi-matt surface with great look and feel. Accessories for flexible mounting options included. Areas of application: Living areas (living rooms, dining rooms, bedrooms etc.). Professional (hotels, bars, boutiques etc.).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906® PenduLum PRO Gold |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 68 mm |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 84 mm |
| Lamp | Muul viisil |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 336
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.