LEDVANCE Smart+ Solar Path Multicolor RGB + TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Outdoor Smart Solar Path. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Solar powered outdoor LED luminaire. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Battery charging via solar panel. Network protocol: Bluetooth. Type of protection: IP44. Product benefits: Easy and quick installation. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Demand based lighting and energy saving thanks to daylight sensor. High-quality materials. Flexible mounting, also without use of ground spikes. Areas of application: Outdoor use (IP44). Gardens. Patios, balconies. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Solar Path Multicolor RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4131 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 562 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 2-3 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 0.12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5 lm |
| Valgusti tõhusus | 41 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.