LEDVANCE NEON DIGITAL FLEX 3M RGB + RC
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Decorative colorful LED Strips for outdoor use with homogeneous illumination. Product features: Switch on and off, color changing and dimming via remote control. Type of protection: IP44. Dimmable. Product benefits: Easy and quick installation. Areas of application: Gardens, balconies and other outdoor areas. Indirect and direct lighting. Living areas. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Remote control and battery included.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | NEON DIGITAL FLEX 3M RGB + RC |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5100 00 |
| Leveys | 6.7 mm |
| Valgusvoo nurk | 160 ° |
| Pituus | 3000 mm |
| Suojausaste (IP) | IP44 |
| Lambi pinge | 220 V |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.