LEDVANCE LINEAR IndiviLED® LIGHT LINE CONNECTOR Lightline Connector
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 240 tk | Kaubaalus: 16320 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Mechanical connector for light line installation. Product features: Mechanical H connector made of steel with screws for light line connection. Product benefits: Easy and quick connection of luminaires for light line installations. Very solid connector for long operation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEAR IndiviLED® LIGHT LINE CONNECTOR Lightline Connector |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
7326 9098 00 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 82 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.